Рукомет сезона 2017/18. – Видео галерија5

Прва петолетка – Сјеница 44:22 (23:10)

Трстеник, 2. децембар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 10. КОЛО
ts_rkppt_sjenica_44-22_sТРСТЕНИК - Хала спортова. Гледалаца: 50. Судије: Савић (Краљево) и Јовановић (Рача). Седмерци: Прва петолетка 7(3), Сјеница 3(2). Искључења: Прва петолетка 8, Сјеница 6 минута.
ПРВА ПЕТОЛЕТКА: Симић (15 одбрана, седмерац), Грбовић 3 (2), Димитријевић 8, Обрадовић 7, Велимировић 1, Прибаковић 1, Милетић, Ћосић 6, Вешковац (две одбране), Миљковић 6 (1), Цветковић 5, Млаџић 5, Брадић 1, Митровић 1.
СЈЕНИЦА: И. Еминовић (једна одбрана), Ћућевић 3, Салковић 4, Ђурић 2, Д. Еминовић, Папић 1, Душтинац 3(2), Н.Нуши 1, Шаљић 1, Бихорац 1, Р. Нуши (5 одбрана), Мехмедбашић 1, Џигал, Чекић (7 одбрана, два седмерца), Хамидовић 5.
Играч утакмице: Владан Млаџић (Прва петолетка).
СЕМАФОР: 6:2 (9), 10:8 (17), 19:10 (26), 27:17 (36), 37:17 (47), 41:20 (55).
– Репортер „Спортског журнала“ М. Веселиновић
– У 10. колу рукометне ПРВЕ ЛИГЕ ЗАПАД, сезона 2017/18, Прва петолетка – Сјеница 44:22 (23:10); Трстеничани су овом победом заузели другу позицију на табели, пошто је конкурент за највиши пласман у овом колу изгубио у гостима. Екипа из Сјенице није могла да пружи озбиљнији отпор домаћину, па је резултат током утакмице стално био са двоцифреном разликом за Прву петолетку. Погледајте видео репортажу.
– Све то можете видети у видео репортажи и у галерији за све медије.

Прва петолетка – Слога (Краљево) 46:34 (25:15)

Трстеник, 25. новембар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 9. КОЛО
ts_rkppt_slogakv_46-34_sУ 9. колу рукометне ПРВЕ ЛИГЕ ЗАПАД, сезона 2017/18, Прва петолетка - Слога (Краљево) 46:34 (25:15); Трстеничани настављају да решетају мрежу гостију у Хали спортова. Овом приликом су без већег напора напунили мрежу Краљевчана са 46 гола, а у својој игри показали и брзе аккције, продоре и голове са крила, неке нове снаге у својим редовима и лакоћу шута са 9-10 метара. Гости су имали младу екипу, доста талената, а свакако је најлепша акција изведена од њихових младих играча „летећи цепелин“ који је побрао велики аплауз свих посетоца на трибинама. И ми им честитамо. Овом победом трстеничка Прва петолетка се приближила водећој двојци и опасно прети за позицију лидера.

Прва петолетка – Напредак (Крушевац) 38:33 (19:15)

Трстеник, 11. новембар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 7. КОЛО
ts_rkppt_napks_38-33_sХала спортова-ТРСТЕНИК, у 7. колу рукометне ПРВЕ ЛИГЕ ЗАПАД, сезона 2017/18, Прва петолетка - Напредак (Крушевац) 38:33 (19:15); Лагано и без много напора Трстеничани су савладали комшије из Крушевца. Гости су играли са пар младих играча који су показали свој раскошан таленат, за разлику од домаћина, који на клупи нема обећавајући број младих за освежење игре и добијање продорнијих напада и стабилније одбране. Но сасвим сигурна игра предвођена искусним играчима, резултирала је и вођством домаћина и са 8-9 поена разлике током читавог меча. Трстеничка екипа је и даље у врху табеле Прве лиге-Запад.

Прва петолетка – Гоч (Врњачка Бања) 35:24 (16:12)

Трстеник, 27. октобар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 5. КОЛО
ts_rkppt_goč_35-24_sТРСТЕНИК – Хала спортова. Трстенички рукометаши сигурном игром убедљиво савладали екипу Гоча из Врњачке Бање са 11 голова разлике. Међутим није све било тако убедљиво у првом полувремену. Гости су првих 5-6 минута водили, имали више успешнијих напада, а голман Гоча је имао неколико одличних интервенција. Међутим домаћин је заиграо половином првог дела пуном снагом, нарочито најискуснији играчи и брзо достигли предност од 4-5 гола разлике. У другом полувремену гости су посустали и предност Трстеничана се стално повећавала, а да голман Гоча није имао своје бравурозно вече (одбранио је све што се у рукомету може бранити), резултат би био далеко убедљивији за домаћу екипу.

Прва петолетка – Младост (Чачак) 35:27 (20:11)

Трстеник, 13. октобар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 3. КОЛО
ts_rkppt_mladostca_35-27_sТРСТЕНИК – Хала спортова. Гледалаца: 50. Судије: Светозаревић и Токалић (Крагујевац). Седмерци: Прва петолетка 2(0), Младост 7 (4). Искључења: Прва петолетка 14, Младост 8 минута.
ПРВА ПЕТОЛЕТКА: Симић (20 одбрана, 3 седмерца), Грбовић 2, Димитријевић 3, Обрадовић, Велимировић 2, Милетић, Ћосић 7, Вешковац, Костић, Миљковић 3, Јаћовић 1, Цветковић 4, Млаџић 11, Брадић 2, Митровић.
МЛАДОСТ: Вујичић (један седмерац), Јоветић 4, Павловић, Ђурђевић 1, Бабић 8 (3), Вуковић 8, Суботић, Величковић, Спасојевић, Дејан Поповић (10 одбрана, један седмерац), Цвијовић 6, Ристовић 1, Дарко Поповић. Играч утакмице: Владан Млаџић (Прва петолетка).
Семафор: 3:3 (9), 11:9 (20), 15:10 26), 23:17 (39), 26:21 (39), 31:24 (55).
– Упорни и борбени гости су одолевали у првих двадесетак минута, али је финиш овог дела протекао у знаку Трстеничана. Распуцани Владан Млаџић и Марко Ћосић су, уз сјајне одбране Бојана Симића, за десет минута потпуно сломили отпор Чачана и на одмор отишли са девег голова предности. Гости се нису предавали и већ половином другог полувремена озбиљно запретили. Ударни трио Чачана Бабић, Вуковић и Цвијовић у 41. минуту свео је разлику на минус четири. Тренер домаћих Милан Ђорђевић је реаговао тајм-аутом и већ после неколико минута Трстеничани су заиграли као у првом делу и на крају заслужено дошли до бодова.
– Све ово можете видети у видео репортажи и у галерији за све медије.

Прва петолетка – Бане (Рашка) 33:22 (18:10)

Трстеник, 30. септембар 2017. год.
ПРВА ЛИГА ЗАПАД, првенство 2017/18. (мушкарци) 1. КОЛО
ts_rkppt_bane_33-22_sТРСТЕНИК –  Хала спортова. Гледалаца:  50. Судије: Анђић и Бјелица (Аранђеловац). Седмерци: Прва петолетка  3(2), Бане 4(3). Искључења: Прва петолетка 6, Бане 10 минута.
ПРВА ПЕТОЛЕТКА:  Симић (13 одбрана, један седмерац), Грбовић 3, Димитријевић 4, Обрадовић 2, Велимировић 2, Милетић (5 одбрана), Ћосић 8, Вешковац (2 одбране), Костић, Миљковић 1, Јаћовић, Цветковић 3, Млаџић 8 (2), Брадић 1, Митровић 1.
БАНЕ (Рашка):  Андрић (9 одбрана), Савковић, Топаловић 2, А. Радомировић, Милићевић 3, Јелић, Трбољевац 10 (3), Терзић 2, Величанин, Милосављевић 2, Арсовић (6 одбрана, један седмерац), Радеовановић, Н. Радомировић 3, Вујанац, Петричевић.
– Трстеничани нису имали тежак посао на старту првенства. Лако, рутински, савладали су борбене госте из Рашке. Одличном одбраном и сјајним интервенцијама Бојана Симића на голу, домаћи су већ половином првог дела стекли недостижну предност. У нападу је био непогрешив Марко Ћосић, а у наставку разиграо се и капитен Владан Млаџић. Половином другог полувремена, тренер домаћих Милан Ђорђевић је указао прилику играчима са мањом минутажом и на задовољство свих, „резервисти“ су одлично обавили посао. Репортер „Спортског журнала“ М. Веселиновић

Рукомет - почетна

rkppt_youtube_sРК Прва петолетка–све утакмице код куће у пуној брзини и формату на плеј листама: Рукомет – ПРВА ПЕТОЛЕТКА.