Оком камере

5. КОЛО – Победа над комшијама из Бруса
ts_fktst_kop_s

Трстеник 16. септембар, 2012. год. ФК Трстеник – ФК Копаоник 2:0 (2:0)
Добра и сигурна игра домаћина, крунисана је са два лепа поготка. Утисак би био још бољи да није било лошег суђења и неразумних одлука главног судије. Но Трстеничани су и са играчем мање у целом малтене другом полувремену, далеко надвисили своје комшије из Бруса.
Извештај Журнал.
М. Веселиновић – (pdf, 71,5 KB).Преузми видео (22,9 MB; 480x270 px).

3. КОЛО – Први бодови у новој сезони
Најзад ево и победе

Трстеник 2. сеп, 2012. год.
Добра игра, нарочито у првом полувремену, али и велики број пропуштених шанси у другом, натерали домаћина, да игра пуном снагом до самог завршетка утакмице, забележи прву значајну победу и укњижи 3 прва бода.

Извештај Журнал, М. Веселиновић – (pdf, 55,8 KB).Преузми видео (10,8 MB; 400x225 px).

1. КОЛО – Лош старт трстеничких фудбалера

На старту првенства пораз код куће од екипе Радника из Сурдулице резултатом 4:1 за госте. У другом колу ФК Трстеник је гостовао у Нишу код Цара Константина; доживео је и ту пораз од 2:0 за Нишлије. Ево како је камера забележила победу Радника-само голови гостију.

Извештај Журнал, М. Веселиновић – (pdf, 88,0 KB). – Преузми видео (3,8 MB; 400x225 px).